SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eşiyle birlikte Topuk Yaylası Tesisleri’ne gelen Aziz Yıldırım gece boyunca Ersun Yanal ile konuşup, sezon öncesi değerlendirmeler yaptı. Yıldırım bu sabah ise sahaya inerek önce engelli vatandaşlarla ilgilendi ve onlarla fotoğraf çektirdi. Engelli Fenerbahçe taraftarları ile fotoğraf çektiren ve imza dağıtan Aziz Yıldırım o esnada oradan geçen yeni transfer Alper Potuk’u da yanına çağırarak taraftarlarla fotoğraf çektirmesini ve imza vermesini sağladı.

TRİBÜNLERDEN “BAŞKAN BURAYA YUMRUK HAVAYA” TEZAHÜRATI

Başkanı gören taraftarlar tribüne çağırdı. “Başkan buraya yumruk havaya” ve “Büyük Başkan” sesleri eşliğinde taraftarlara ilerleyen Aziz Yıldırım büyük coşku yarattı. Yaklaşık 300 kadar taraftar ile tek tek ilgilenen Başkan Yıldırım, taraftarların sorularına da cevaplar verdi.

BAŞKAN; YARIM SAAT İMZA DAĞITIP, FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ, 19 TEMMUZ DOĞUMLU BİR TARAFTARA FORMA HEDİYE ETTİ

Kale arkasındaki tribünün bir ucundan diğer ucuna kadar sabırla ilerleyen ve uzatılan her forma, t-shırt, top, kaşkol gibi ürünlere imza atan Yıldırım yarım saat boyunca taraftarların içinde kaldı. 19 Temmuz doğumlu olduğunu söyleyen ve adı Doğukan olan bir taraftara ise forma hediye etti.

CARDOZO İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Başkan Aziz Yıldırım’a sorular da yönelten taraftarların en çok merak ettiği konu transfer ve Cardozo’ydu. “Başkanım alıyor muyuz Cardozu’yu?” şeklindeki soruya “Merak etmeyin, çalışmalarımız sürüyor” dedi. Taraftarların gönlünü alan ve onlarla sohbet eden Yıldırım, “Düzce’deki Bolu maçına bilet aldınız mı ” diye sordu. Evet cevabı alan Yıldırım, bu kez “Ne kadarmış biletler” diye takıldı. Uzun zamandır basın mensuplarına bu boyutta bir malzeme vermeyen Yıldırım’ın son derece keyifli olduğu görüldü.