SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Slaven Bilic, sezonun ilk hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Hırvat hoca şöyle konuştu; “Kaybetmeyi sevmeyen biri olsam da bugün çok büyük beklentim yoktu. İlk yarı ile ilgili şunları söyleyebilirim takım organizasyon olarak gayet iyiydik. Tazelik, dirilik anlamında iyi değildik. Biz ilk maçımızı oynadık rakibimiz bize göre çok daha hazırdı.”

“Meşalelerin yakılmasından sonra ritmimizi kaybettik. Sahadaki oyuncularımız da maç tecrübeleri fazla olan isimler değildi. Konsantrasyonumuz bozulduktan sonra da maçı çeviremedik ama ben istediğimi görmüş oldum önemli olan buydu.”

“Sezon başlayana kadar yolumuz uzun. Takıma katılmasını beklediğimiz oyuncular var. İlk 11’de başlamasını düşündüğümüz isimler sezon içinde de ilk 11’de düşündüğümüz isimler arasında”

“Bir kaç haftadır burdayız. Bazı gözlemlerim oldu tabii ki. Tüm oyuncularımıza forma şansı veremedik. Avusturya’ya götüreceğimiz isimler sayı olarak azalacak. Kadroyu şekillendirmek için daha farklı olacak” diye konuştu.

Slaven Bilic, St. Pauli karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada,transfer gündemlerinde olan Eneramo ile ilgili de açıklamada bulundu.

“ENERAMO’NUN TESTLERİ DEVAM EDECEK”

“Daha önce de söylemiştim, Eneramo beğendiğim bir oyuncu. Benim aldığım duyum sağlığında bir sorun olduğu. Bana söylenen testlerin devam edeceği yönünde. Umarım Eneramo ile birlikte çalışabiliriz.”