SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolunay Kafkas'ı göreve getiren kırmızı-mavililer Carlton Cole ile anlaştı. Fenerbahçe'den Recep Niyaz ile Beykan, Galatasaray'dan Furkan ve Beşiktaş'tan Erkan Kaş ise yolda…

Teknik direktörlük görevine Trabzonspor'dan gönderilen Tolunay Kafkas'ı getiren Kardemir Karabükspor, Samsa Sow ve Emre Özkan'ın ardından bombaları patlatmaya devam ediyor. 22 Temmuz'da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'da başkan adayı olması beklenen Mustafa Yolbulan ve ekibi tüm transfer çalışmalarını bir an evvel bitirmeye kararlı. Daha önce yapılan görüşmede prensipte anlaşılan Nijerya asıllı İngiliz futbolcu Carlton Cole, menajerleri ile birlikte Karabükspor tesislerine geldi. Kulüp binası önünde taraftar grubu tarafından karşılanan Cole, kulüp yetkilileri ile görüştü. 2001 yılında Chelsea ile 5 yıllık sözleşme imzalayan ancak 2002-2003'de Wolverhampton'a 2003-2004'te Charlton Athletic'e, 2004-2005'te ise Aston Villa'ya kiralanan Cole, 2006 yılından itibaren West Ham'da forma giyiyordu.

4 İSİM DAHA YOLDA! 

Karabükspor Fenerbahçe'den Recep Niyaz ve Beykan Şimşek ile Beşiktaş'tan sol açık 21 yaşındaki Erkan Kaş ve Galatasaray'dan orta saha oyuncusu 22 yaşındaki Furkan Özçal'a görüşmeler yapıp kiralık olarak anlaşmaya vardı. Genç oyuncuların hafta sonuna kadar Karabükspor'un kampına katılmaları bekleniyor.