SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bobo, Mouche, Nobre'nin yanına Kayserispor bir önemli yıldız daha kattı: Jaja Coelho. Aslında tüm futbolseverler Brezilyalı oyuncunun Trabzonspor'a gitmesini bekliyordu, ancak sarı-kırmızılı kulüp beklemede olan futbolcuyu ikna etti ve İstanbul'a getirdi. Aslında Jaja-Kayserispor flörtü yeni değil. Geçtiğimiz sezonun ortasında başarılı oyuncu sağlık kontrolünden bile geçmişti, ancak bonservisiyle ilgili yaşanan sıkıntılar yüzünden iş bitmemişti. Anadolu ekibi, bu kez mutlu sona ulaşıyor. Kharkiv'in gelecek planlarında yer vermediği Jaja'nin bonserviyle birlikte alınacağı bildirildi.

KAYSERİSPOR DA RESMEN AÇIKLADI

Jaja ile anlaşıldığını resmi sitesinden duyuran Kayserispor Kulübü’nden konu ile alakalı yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ‘Yeni transferimiz  Jakson Avelino Coelho “JAJA” nın imza töreni yarın 14:00' da tesislerimizde yapılacaktır. Tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.’

1 TRANSFER DAHA…

Genel menajer Süleyman Hurma oyuncu ve menajeriyle birlikte son pürüzleri çözmeye çalışırken, artık bu transferin resmiyet kazanması an meselesi. Jaja'nın ardından Kayserispor orta sahanın ortasına da kaliteli bir oyuncu alıp, transferi tamamen kapatacak ve yeni sezona odaklanacak.

Safa Can KONUKSEVER/AMK

Yayınlanma Tarihi:19:55,