SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya’da müthiş iddia

İspanyol As gazetesi, Real Madrid'in bir süredir peşinde olduğu Gareth Bale'in 11 numaralı formasını hazırladığını öne sürdü. Başkan Florentino Perez'in önümüzdeki hafta İngiltere'ye gidip işi bitirmesi bekleniyor

Güncellenme: 12:25, 11/07/2013
İspanya’da müthiş iddia

Teknik direktörlüğe Carlo Ancelotti’yi getirdikten sonra Isco ve Carvajal’a gibi isimlere imza attıran ancak henüz beklenen bombayı patlatamayan Real Madrid harekete geçti. Eflatun-beyazlı ekibe yakınlığıyla bilinen As gazetesi, Los Galacticos’un kadrosuna katmak için büyük çaba sarfettiği Gareth Bale için müthiş bir hamle yaptığını öne sürdü.

Real Yönetimi’nin Galli yıldızın 11 numaralı formasını ismi yazılı bir şekilde hazırladığını ve piyasaya sürülmesi için transferin resmiyet kazanmasının beklediğini bildirildi. Başkan Florentino Perez’in yeni teknik direktör Carlo Ancelotti’nin de çok istediği yıldız futbolcu için önümüzdeki hafta içinde Londra’ya giderek Tottenham ile masaya oturacağı belirtildi.

Perez’in limitleri zorlayarak bu transfere nokta koyması bekleniyor. 11 numaralı formayı Real Madrid’de son olarak Ricardo Carvalho giyiyordu. Ancak takımdan ayrılan Portekizli’den sonra bu numara Bale için rezerve edilmiş durumda. Yeni transferlerden Isco 23, Carvajal ise 15 numaralı formaları seçmişlerdi.

* Fotoğraf AS gazetesinin fotomontajıdır.