SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Brezilyalı yıldız instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla gelmeye hazır olduğunu gösteriyor. Taraftar onu çok istiyor. Juventus ile pazarlıklar sürüyor

Başkan Ünal Aysal önceki günkü açıklamasında “Hem Wellington hem Melo ile anlaştık. Top hocamızda. Ön libero transferi hafta sonuna kadar bitecek” demişti. Teknik direktör Fatih Terim, taraftarın isteğine kulak vermiş ve yönetime Melo'yu işaret etmişti.

JUVENTUS’LA PAZARLIK SÜRÜYOR

Terim’in talimatı sonrası harekete geçildi ve sarı-kırmızılı yöneticiler transferi bitirmek için İtalya'ya gitti. Juventus ile pazarlık masasına oturuldu. 6.5 milyon euroluk opsiyonu kullanmayan Galatasaray, İtalyan devini 5 milyon euroya ikna etmeye çalışıyor, görüşmeler şimdilik olumlu geçiyor.

PİTBULL’DAN YÖNETİME MESAJ 

Tatildeki Melo ise sarı-kırmızılı camiaya mesajlar göndermeye devam ediyor. Taraftarın kendisine gönderdiği “Melo'nun bonservisini alın” şeklindeki fotoğrafı instagram hesabına koyan Brezilyalı ön libero dün de kara kalem çalışmalı sarı-kırmızılı formasını hayranları ile paylaştı. Mesaj netti: Kalmak istiyorum!

Egehan ŞENGÜL/AMK