SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Öğrencilerini sert bir dille uyaran Akçay, “Burası eğlence yeri değil! Zeka, teknik ve hızınızı birleştirin, çalışmaları lanet bir şekilde yapmayın. Yoksa Barcelona ile nasıl final oynayacağız?” dedi.

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarına Isparta'da devam ederken, teknik patron Mustafa Reşit Akçay dünkü idmanda futbolcularına öteki yüzünü de gösterdi. Güleryüzlü ve sempatik kişiliği ile bilinen Akçay, bu kez oldukça sinirliydi. Hırsa ve mücadeleye çok önem veren usta hoca, futbolcularının isteksiz tavırlarını görünce çileden çıktı. Herkesi sert bir dille uyaran Akçay, “Burası eğlence yeri değil! Topla oynamayı çok seviyorsunuz ama sıra koşmaya gelince koşmuyorsunuz. Zeka, teknik ve hızınızı birleştirin, çalışmaları lanet bir şekilde yapmayın. Yoksa Barcelona ile nasıl final oynayacağız?” ifadelerini kullandı.

CANLARINI ALALIM Kİ…

İyi bir takım olmak istiyorlarsa yüksek seviyeli idmanlar yapmaları gerektiğini belirten Mustafa Akçay, yardımcılarına da talimat verdi. Deneyimli teknik adam, “Kanat oyuncularını çalıştırırken koşu yollarına sert toplar atın. Koşsunlar. Biz onların canını şimdi alacağız ki lig başlayınca onlar bizim canımızı almasın” dedi.