SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve takıma yeni katılımların olacağını söyledi.

”Geçen sezon Galatasaray’da oynayan Milan Baros, Antalyaspor’da oynamak istiyor” diyen Başkan Gencer, hem oyuncu hem de Antalyaspor adına şartların oluşması halinde transferin gerçekleşeceğini ifade etti.

FIFA ve TFF’nin ev sahipliğinde FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası gala yemeği programının davetlisi olarak yarın İstanbul’a gideceğini kaydeden Gencer, Semih Şentürk ile ilgili de Fenerbahçe kulübüyle görüşmelerinin başladığını ve bu oyuncuyla da İstanbul’da görüşeceğini bildirdi.

Gencer, ”Benim sunacağım şartları Semih ve Baros’un kabul etmesi halinde bu iki futbolcuyu da transfer etmek istiyorum. Semih de Baros da Antalyaspor’a gelmek istiyor, inşallah şartlar oluşur” dedi.

Takımın Isparta kampının devam ettiğini ancak bu kampın ardından ikinci etap çalışmalarının Slovenya’da süreceğini ifade eden Gencer, ”Spor Toto Süper Lig fikstürü de o zamana kadar çekilmiş olur diye düşünüyorum. Samet hocanın isteği doğrultusunda üçüncü bir kamp da yurt içinde gerçekleştirilecek. Antalyaspor yeni sezon hazırlıklarını böylece tamamlamış olacak” diye konuştu.