SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü Futbol Takımı Doktoru Burak Kunduracıoğlu, sakatlığı süren Gökhan Gönül’ün tedavisinin planlandığı gibi gittiğini söyledi.

Sezon sonunda omzundan ameliyat olan Gökhan Gönül ile ilgili gazetelerde çıkan haberlerlere yönelik FBTV’ye açıklamalarda bulunan Kunduracıoğlu, “Gökhan’ın tedavisi planlanan şekilde devam ediyor. İlk olarak çok fazla hareket etmemesi ve ön kapsülünün iyi olması gerekiyordu. Önümüzdeki günlerde bizlerle birlikte olacak ve bireysel antrenmanlara başlayacak. Ağustos ayının başında takımla birlikte olacak, Eylül ayının başında da maç yapabilecek düzeye gelecek” ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli oyuncunun ameliyatının yanlış yapıldığı yönündeki iddiaları da yalanlayan Burak Kunduracıoğlu, böyle bir durumun söz konusu olmadığını, Gökhan’ın başarılı bir ameliyat geçirdiğini kaydetti.

Takımda herhangi sağlık sorunu olmadığını vurgulayan kulüp doktoru Kunduracıoğlu, “Sağlık kontrolleri ve gerekli testler yapıldı. Her şey gayet iyi, güzel bir çalışma temposu ve ortamı içerisinde hazırlanıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.