SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United’ın ısrarla istediği Cristiano Ronaldo için en yetkili isim konuştu. Real Madrid Başkanı Florentino Perez, “Ronaldo futbolu beyaz formayla bırakacak” dedi.

Gelecek sezon hangi formayı giyeceği merakla beklenen Cristiano Ronaldo yuvada kalıyor. Real Madrid Başkanı Florentino Perez, dün yaptığı basın toplantısıyla Portekizli hakkındaki tüm soru işaretlerini sildi. Perez, “Dünyanın en iyi oyuncuları futbolu burada bıraktılar. Örneğin Zidane… Ronaldo da futbolu burada bırakmak istiyor. Bu konuda hiç şüphemiz yok” dedi.

‘KAKA DAHA İYİ OLACAK’

Ancelotti’yi takımın başına getirerek doğru bir iş yaptıklarını söyleyen Perez, “Ancelotti’yi uzun süredir istiyorduk. Sonunda takımın başına geçti. Onun gelişiyle birlikte eski öğrencisi Kaka’nın daha başarılı olacağına inanıyorum” yorumunu yaptı.

PEPE YUVADA KALIYOR

Jose Mourinho’nun takımın başındaki son günlerinde kulübeden kurtulamayan Pepe için Manchester City başta olmak üzere bir çok ekip harekete geçmişti. Ancak Real Madrid, Portekizli futbolcuyu bırakmaya yanaşmıyor. 30 yaşındaki Portekizli stoperin, gelecek sezon da İspanyol temsilcisinde kalacağı açıklandı.

Yayınlanma Tarihi:11:41,