SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper lig takımlarında Kardemir Karabükspor, Gerede’de yeni teknik heyet ile birlikte çalışmalara başladı.

Gerede Esentepe Otelde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kardemir Karabükspor, yeni Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ın Karabük’te olması nedeniyle çalışmayı yardımcı antrenör Orhan Çıkrıkçı ile yaptı. Otelin sahasında ısınma koşusuyla başlayan antrenmanda oyuncular, açma-germe, teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaparak tamamladı.

Yardımcı antrenör Orhan Çıkrıkçı, gazetecilere, Tolunay Kafkas ve ekibinin Kardemir Karabükspora gelmesinin, Karabükspor camiasına hayırlı olmasını diledi. Dün Gerede’ye geldiklerini Tolunay Kafkas’ın da imza atmak için Karabük’e gittiğini anlatan Çıkrıkçı, bugün itibariyle ikinci antrenmana çıktıklarını söyledi.

Çıkrıkçı, Tolunay hocanın iyi bir takım oluşturacağını ifade ederek, “Kişisel olarak baktığınızda Tolunay hoca agresif ve başarılı olmak isteyen bir hocadır. Sonuçta ben de aynı şeyi düşünüyorum. Ligde kalıcı olmayı hedefleyen, iyi mücadele eden, iyi futbol seyri olan izleyenlere ve oynayanlara zevk vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Gerede’de 15 Temmuz tarihine kadar çalışacaklarını anlatan Çıkrıkçı, “İkinci etabı nerede yapacağımızı söylemek zor. Transfer konusunda ise nereden baksanız 3-4 mevkiye adam alacağız. Bana göre hepsi çok önemli mevkiler ama yığılmalar olmadan yapmak lazım bunu” dedi.