SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Topuk Yaylası'ndaki kampta kafasındaki ilk 11'i şekillendirecek olan Yanal, yolcuları da belirleyecek. Herkesin kendisini göstermek için fırsatı olacak…

Yeni sezon hazırlıklarının Can Bartu Tesisleri ayağını tamamlayan F.Bahçe dün soluğu Topuk Yaylası'nda aldı. Sabah İstanbul'da çalıştıktan sonra Düzce Topuk Yaylası'na hareket eden sarı-lacivertliler akşam idmanını da burada gerçekleştirdi. Ancak F.Bahçeli futbolcular için Topuk Yaylası kampının esas önemi, Ersun Yanal'ın takımdaki futbolcular için karar verecek olması.. Kafasındaki ilk 11'i şekillendirecek olan başarılı teknik adam gönderilecek oyuncuların listesini de yönetime sunacak.

ALVES 11 TEMMUZ’DA

Tüm oyuncularına kendilerini göstermeleri için şans tanıyacak olan Yanal kesin kararını burada verecek. Takım kadrosu 24'e indirilecek ve ciddi bir temizlik yapılacak. Yabancılar Kuyt, Sow, Meireles ve yeni transfer Bruno Alves kampa 11 Temmuz'da katılacak. Genç milli takımlarda mücadele eden Salih ve Recep ise buraya hiç gelmeyecek ve dinlenecek. Öte yandan Topuk Yaylası'nda kendisini gösteremeyen genç isimler başka takımlara kiralanacak.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK