SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
PTT 1’inci Lig ekiplerinden Adana Demirspor, geçtiğimiz sezon satış opsiyonlu kiralık olarak forma giyen Jose Carlos Nogueira Juninho’nun Bulgaristan’ın Slavia Sofya takımından bonservisini aldı.

Aytaç Durak Tesisleri’nde 2’nci başkan Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Brezilyalı golcü, kendisini 3 yıllığına mavi lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Adana’da kalmaktan çok mutlu olduğunu belirten Juninho, “Geçen yıl kiralık oynadığım Adana Demirspor’a bu kez bonservisimle birlikte geldim ve 3 yıllık imza attım. Adana’yı çok seviyorum. Eşim de transferim için çok sevinçli. Bana güvenen yönetim kuruluna ve teknik heyetimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BU ŞEHRİ SEVİYORUM”

Menajeriyle kendisi için irtibata geçen takımların olduğunu söyleyen Juninho, “Menajerim bana ne yapmamız gerektiğini sordu. Ama benim kafamda tek bir takım vardı. O da Adana Demirspor’du. Nedeni, ben şehri seviyorum. Alıştığım bir takım, sevdiğim bir taraftar topluluğu var. Bu yüzden, şuan için parayı tercih etmedim. Belki bazı haklarımdan feragat ettim, buraya geldim. Ama çok mutluolacağıma da inanıyorum. Burada olmaktan da mutluyum. Takımımızın hedefi olan Süper Lig’e çıkmak, bu sene nasip olacak diye inanıyorum. Bu sene daha iyi performans sağlayacak bir Juninho sahada olacak” diye konuştu