SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“G.Saray beni çok istedi!”

G.Saray'ın yeni transferi Chedjou, sarı-kırmızılı ekibin kendisini çok istediğini belirterek, "Takımın içinde Afrikalı oyuncuların olması çok önemliydi" diye konuştu.

Güncellenme: 12:42, 09/07/2013
“G.Saray beni çok istedi!”

İngiltere’nin Birmingham kentinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren G.Saray’da yeni transferler Chedjou ve Erman Kılıç, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

G.Saray’ın uzun süredir peşinde olduğu ve kadrosuna kattığı Chedjou, yeni takımında çok mutlu olduğunu dile getirdi. Sarı-kırmızılı ekibi tercih etmeden önce bazı isimlerden fikir aldığını dile getiren Chedjou, “Takımın içinde Afrikalı oyuncuların olması çok önemliydi” diye konuştu. G.Saray’ın Aralık 2012’den beri kendisini istediğini dile getiren Kamerunlu futbolcu, “G.Saray camiası çok büyük. Beni gerçekten çok isteyen bir G.Saray vardı” dedi. Türkiye’deki yabancı kontenjanı hakkında da konuşan Chedjou, “Buraya gelince haberdar oldum. Ama bizim işimiz saha içinde, saha dışında yöneticiler ilgilenir” ifadelerini kullandı.

ERMAN: TERİM İLE ÇALIŞMAK BÜYÜK GURUR

G.Saray’ın bir diğer transferi Erman Kılıç, sarı-kırmızılı kulübe imza attığı için kendini çok mutlu hissettiğini söyledi. G.Saray’da bir aile ortamı olduğunu dile getiren Erman, “Fatih Terim ile çalışmak benim için büyük gurur. Beni takımda görmek istemesinden bu yana çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.