SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, kamp yapılan tesislerde GS TV’ye açıklamalarda bulundu.

3,5 haftalık tatilin kendisi için yeterli olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Sneijder şöyle devam etti; “Bir an önce çalışmaların başlamasını istiyordum. Takımımı çok özlemiştim. Tekrardan takıma döndüğüm için çok mutluyum. 3,5 haftaya yakın bir tatil geçirdim ve bu sürenin yeterli olduğunu düşünüyorum. Şu anda hem başarıya hem de futbol oynamaya açım. Dört gözle burada olmayı istiyordum ve şu anda çok mutluyum.”

“HERKES GERÇEK SNEIJDER’İ GÖRECEK”

Sarı-kırmızılı ekibin Hollandalı yıldızı, geçen sezon hazır olmadığını ve bu sezon çok iddialı olduğunu belirtti; “Bu sene bütün taraftarlarımız emin olsun ki herkes gerçek Wesley Sneijder’i görecek. Çünkü geçtiğimiz sezon, takıma ligin ortasında geldim. Maç oynamadığım, antrenman yapmadığım dönemler oldu. Adaptasyon dönemini de aştım. Bu sezon çok ümitliyim. Taraftar da benim gibi ümit olsun. Gerçek Sneijder’i görecekler.”

Wesley Sneijder, son olarak 11 Ağustos’taki Fenerbahçe ile oynanacak olan Süper Kupa Finali’ne değinerek sözlerini tamamladı;

“Galatasaray büyük bir kulüp, büyük bir camia… Hangi kulvarda yarışırsa yarışsın, şampiyonluk için yarışan bir takımımız var. Süper Kupa’yı kazanarak açılışı iyi yapmak bizim için de iyi olacaktır.”