SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida, yeni sezon hazırlıklarını ve sezona ilişkin hedefleri hakkında BJK TV'ye açıklamalarda bulundu.

Geçen sezon yaşadığı sakatlıklardan dert yanan tecrübeli futbolcu, “Tatilden sonra idmanlar yorucu oluyor ama idman temposundan memnunuz. Geçen sene ligin ilk yarısında iyi performans gösterdim ancak sonrasında talihsiz sakatlıklar yaşadım. Şimdi sakatlanmaya önlem olarak özel çalışmalar yapıyorum” dedi.

Almeida, teknik direktör Slaven Bilic ile saygı ve sevgi içerisinde bir ilişkilerinin olduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü; “Her teknik adamın kendine gore bir bakış açısı olur. Şu anda yaptığımız çalışmalar benim hoşuma gidiyor. Birkaç kez kendisiyle konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk.”

Portekiz golcü açıklamalarını şöyle tamamladı;

“Takım içi rekabet takımı her zaman olumlu yönde etkiler. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Gerisine teknik direktörümüz karar verecek. Seçim onundur. Bizler üzerimize düşen görevleri yapmalıyız.

2.5 senedir buradayım, taraftarlarımızın bize gösterdiği sevgi ve destek inanılmaz. Öncelikli hedefim takım oyununa yardımcı olmak. Ondan sonra goller kendiliğinden gelir. Takım kazandıkça sizing kaç gol attığınız önemli değil. Takım kazandığı sürece hepimiz mutlu oluruz.”

Yayınlanma Tarihi:12:23,