SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli yıldız Madrid'de İspanyol ekibinin yöneticileri ile bir araya gelecek ve yuvası Galatasaray'a dönmek için izin isteyecek.

TFF 6+0+4 şeklinde aldığı yabancı kararında geri adım atmadı, sarı-kırmızılı taraftardaki Arda Turan beklentisi tavan yaptı. Galatasaray iki sene önce 12 milyon euroya Atletico Madrid'e sattığı Arda'yı geri istiyor, teknik direktör Fatih Terim'den başkan Ünal Aysal'a kadar camiadaki herkes milli oyuncu ile iletişime geçiyor ama İspanyollar bir türlü pazarlık masasına oturmuyor. Sarı-kırmızılı idareciler transferde topu Arda'ya atmaya karar verdi ve beklemeye geçti. Yönetimdeki beklenti, Arda'nın gittiği şekilde geri dönmesi…

DÖNMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEYECEK

İki sene önce “Gitmek istiyorum” diyen ve Atletico Madrid'e transferini gerçekleştiren yıldız futbolcu, aynı yolla yuvasına dönmeye çalışacak. Madrid'de İspanyol ekibinin yöneticileri ile görüşecek Arda, Galatasaray'a gitmek istediğini söyleyecek ve izin isteyecek. 26 yaşındaki oyuncusu ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Atletico Madrid'in vereceği cevap merak konusu.

ATLETICO KAMPINA KATILDI

Arda Turan, Türkiye'deki tatilini bitirdi ve İspanya'ya gitti. Atletico Madrid'in sezon açılışına katılan Arda, takımıyla çalışmalara başladı. Chelsea'ye transferi gerçekleşmeyen ve Galatasaray'a dönme ihtimali olan milli futbolcu bu yaz da çok konuşulacak.

 Egehan ŞENGÜL/AMK