SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Enkaz edebiyatı yapmasınlar’

Trabzonspor’un eski başkanı Sadri Şener, şu anda kulübü yöneten İbrahim Hacıosmanoğlu ve ekibinin mali tablo ile ilgili eleştirilerine yanıt verdi.

Güncellenme: 08:35, 07/07/2013
‘Enkaz edebiyatı yapmasınlar’

Eski başkan Sadri Şener, “Mali durumu herkese açıkça anlattım. Bilerek göreve talip oldular. Biz zamanında geçmişi eleştirmedik. Şimdiki yönetim de enkaz edebiyatı yapmasın” diye konuştu.

Günebakış gazetesine konuşan Şener, “Kimseden ödemeleri ya da borçları saklamadık. Mali durumu herkese açıkça anlattım. Bilerek göreve talip oldular. Biz zamanında geçmişi eleştirmedik. Şimdiki yönetim de enkaz edebiyatı yapmasın, vaatlerini gerçekleştirmek için çalışsın” dedi.

BİZ DE NELER ÇEKTİK

Şener, “Seçim sonrası ilk 3 ayın çok kritik olduğu biliniyordu. Nereye ne kadar para ödeneceği, borcun ne olduğu hep ortadaydı. Sanki kimseye bilgi verilmemiş, hiç bilmedikleri bir tablo ile karşılaşmış gibi açıklamalar yapmalarını ve bizi eleştirmelerini anlayamıyorum. Biz göreve geldiğimizde de az sorunla karşılaşmadık. Ama çalıştık ve şampiyon takımın temellerini attık. Şimdiki yönetime de bunu tavsiye ederim” açıklamasını yaptı.