SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezonda Euroleague’de mücadele edecek olan G.Saray, Yunan temsilcisi Olympiakos’u 2 senedir Avrupa şampiyonu yapan Vassilis Spanoulis’in peşine düşmüştü. Rus devi CSKA Moskova ve İspanyol ekibi Barcelona'nın da kadrosuna katmak için devrede olduğu Spanoulis’in transferinde büyük yol kateden sarı-kırmızılılar dün gece gelen haberle adeta şok oldu.

KÖTÜ HABER GECE YARISI GELDİ

G.Saray’a yakın olduğu belirtilen ve menajeri Misko Raznatovic tarafından transfer görüşmesi için sarı-kırmızılı yöneticilere randevu verilen Spanoulis, Olympiakos’ta kaldı. Menajer Misko Raznatovic, dün gece saat 01.30’da G.Saraylı idarecileri arayarak kötü haberi verdi.

MENAJERİ: SİZE MAHÇUP OLDUK

Olympiakos yöneticilerinin kalması yönünde yoğun baskı altına aldığı yıldız basketbolcu, yaklaşık 5 saat süren bir görüşmeye girdi. Toplantı sonunda ise G.Saray’ı üzecek olan karar çıktı. Spanoulis, Yunan idareciler tarafından takımda kalması yönünde ikna edildi. Menajer Raznatovic de G.Saray’ı arayarak, “Size mahçup olduk ama Spanoulis’i bırakmak istemiyorlar” ifadelerini kullandı.