SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivaslı Carlos

Kırmızı-beyazlı ekiple sahaya inen Roberto Carlos iddialı konuştu: “Hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde oynamak. En iyilerden biri olacağız. Taraftarımız büyük bir takım ve iyi futbol görecek.”

Güncellenme: 11:39, 06/07/2013
Sivaslı Carlos

Teknik direktör olarak ilk deneyimini yaşayan Roberto Carlos nihayet sahaya indi. Sivas'a gelen Brezilyalı efsane, kulüp tesislerinde yeni sezon hazırlıklarına start verirken, kendisine gösterilen ilgi görülmeye değerdi. Futbol okulundaki genç oyuncular Carlos'u alkışlar içinde sahaya çıkartırken, taraftarlardan da kendisine büyük ilgi vardı. Bol bol fotoğraf çekilen Carlos, bir an olsun ilgiden bunalmadı. Antrenmanda da yeni oyuncularıyla çok iyi bir iletişim kurduğu dikkat çeken Carlos, neşeli tavırlarıyla moral kaynağı oldu. Türkçe ‘merhaba' diyerek söze başlayan genç çalıştırıcı, hedeflerle ilgili net konuştu. Carlos, “Futbolcularıma söylediğim şeyi size de söyleyebilirim. En iyilerden biri olacağız. Herkes, takımın çok iyi oynadığını görecek. Hedefimiz, Şampiyonlar Ligi'nde, Avrupa liglerinde soy göstermek. Taraftarımızı, büyük bir takım ve iyi futbol bekliyor” dedi.

“ALEX’LE GÖRÜŞMEDİM”

Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Carlos, “İstediğimiz oyuncuları aldık. Belki 1-2 takviye daha yapabiliriz. Alex'le kesinlikle transfer konusunda konuşmadım. Lugano da gündemde yok. Gayet iyi bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:11:38,