SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlle de Cardozo!

Fenerbahçe, Paraguaylı yıldızın peşini bir türlü bırakmıyor. Yönetim 10 milyon euro önerdiği Benfica kulübünden cevap bekliyor. Tatilini erken kesip izbon’a gidecek olan Cardozo, başkan ve teknik direktör ile transferini konuşacak.

Güncellenme: 08:38, 07/07/2013
İlle de Cardozo!

Kadrosunda 11 yabancı bulunan Fenerbahçe, Benfica'nın Paraguaylı golcüsü Oscar Cardozo'dan vazgeçmiyor. Teknik direktör Ersun Yanal'ın ısrarla istediği oyuncu için 10 milyon euroyu gözden çıkaran sarı-lacivertli yönetim, bir yandan görüşmelerini sürdürüyor, diğer yandan da UEFA Tahkim Kurulu'nun 13 Temmuz tarihinde açıklayacağı önemli kararı bekliyor.

Tatili kısa kesecek

Portekiz basını dünkü sayfalarında Oscar Cardozo haberlerine geniş yer ayırdı. Benfica'da bazı milli oyuncuların 17 Temmuz'da tatilden döneceğine dikkat çeken gazeteler, Cardozo'nun birkaç gün önce şehre gelerek Benfica Kulübü Başkanı Luis Felipe Vieira ve teknik direktör Jorge Jesus ile görüşme yapacağını yazdı.

Menajeri de doğruladı

Yıldız futbolcunun menajeri Pedro Aldave, Cardozo'nun kesinlikle ayrılmak istediğini dile getirerek, bir an önce transferinin bitmesi gerektiğini söyledi. Cardozo'nun gideceği takımda sezon başı kampına zamanında katılmak istediğine dikkat çeken Aldave, kulübün de bonservisi için indirim yapması gerektiğini savundu.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK

Yayınlanma Tarihi:22:23,