SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Kamerunlu futbolcusu Pierre Webo, yeni sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ve sarı-lacivertli takımı daha yukarılara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Webo, FB TV’ye yaptığı açıklamada, takımda herkesin mutlu olduğunu dile getirerek, “Hem takım halinde hem de bireysel olarak yeni sezona hazırlanıyoruz. Yeni bir teknik heyet var. Onlarla da adapte olma, kaynaşma sürecindeyiz. Hem yeni sezona hazırlanma hem de birbirini tanıma anlamında çalışmalar son derece verimli geçiyor. Hedefimiz Fenerbahçe’yi daha yukarılara taşımak” diye konuştu.

“YENİ TRANSFERLERE KUCAK AÇTIK”

Yeni transferlere Fenerbahçe ailesi olarak kucak açtıklarını aktaran Webo, Holmen için ise “Çok kişilikli oyuncu, benim de çok iyi arkadaşım. Fenerbahçe’ye hem kalitesi hem de oyun disipliniyle çok şey katacak” dedi.

Geçen sezonun devre arasında takıma geldiği hatırlatan golcü futbolcu, sezon başı antrenmanlarının önemine dikkati çekerek, “Sezona takımla başlamak çok önemlidir. Bununda faydasını göreceğim. Çalışmalar ağır ama keyifli bir şekilde geçiyor. Birlikte olmak, beraber çalışmak, diğer oyuncularında katılmasıyla bizi çok daha yukarılara taşıyacak” ifadelerini kullandı.