SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kırmızı-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Carlos, Sivasspor Kulübü Yaz Okulu’ndaki çocukların alkışları eşliğinde antrenman sahasına çıktı. Sahaya çıkarken basın mensuplarına Türkçe “merhaba” diyen Carlos, gazetecilerin ilgi odağı oldu.

Kulüp tesislerine gelen bir grup taraftar, hatıra fotoğrafı çektirdikleri Carlos’a sevgi gösterisinde bulundu. Teknik heyet ve futbolcular, idman öncesi basın mensuplarına poz verdi.

Antrenman başlamadan önce futbolcularla sahada kısa süre konuşan Brezilyalı teknik adam, daha sonra oyuncularıyla pas ve top kapma çalışması yaptı. İdman, ısınma hareketleriyle devam etti.

Yeni transferlerden Abdurrahman Dereli, Burhan Eşer, Eren Aydın ve Ahmet Aras’ın da katıldığı antrenmanı, Sivasspor Kulübü 2. Başkanı Erdal Sarılar ile kulüp yöneticileri Faruk Taşseten, Mehmet Ali Topal, Ekrem Munar ve Ömer Sepet de izledi.

Futbolculuk kariyerinde birçok başarıya imza atan ve bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Roberto Carlos, ilk teknik direktörlük deneyimini Sivasspor’da yaşayacak.

Yayınlanma Tarihi:11:39,