SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Monaco’ya giderim ama…’

Monaco'nun 100 milyon euroluk teklifini değerlendiren Real Madrid'in ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Fransız Nice Matin gazetesine yaptığı açıklamada "Monaco'ya gideceğim ama tatile" dedi

Güncellenme: 15:45, 05/07/2013
‘Monaco’ya giderim ama…’

Real Madrid ile sözleşmesini bir türlü yenilemeyen Cristiano Ronaldo hakkındaki spekülasyonlar bitmek bilmiyor. İngiliz Independent gazetesi, bu sezon yeniden Fransa 1. Ligi’ne dönen ve yaptığı Falcao, Moutinho, James Rodriguez transferleriyle dikkat çeken Monaco’nun, Portekizli süperstarı için Real Madrid’e 100 milyon euro teklif etmeye hazırlandığını öne sürmüştü. İspanyol devinde 11 milyon euro kazanan CR7’e de 20 milyon euro önermeyi planlayan Fransız kulübüyle ilgili bu gelişme büyük yankı uyandırmıştı.

Real Madrid’de mutluyum

Cristiano Ronaldo, bir marka tanıtımı için bulunduğu Monaco’da geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Nice Matin gazetesine konuşan ünlü oyuncu, “Şimdi Real Madrid’de mutluyum. Geçen sezon yapamadığımız La Liga ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanmayı amaçlıyoruz. Monaco çok güzel bir şehir ve kulübün sahibi fantastik bir insan. 1. Lig’e geri dönmelerine sevindim. Falcao ve James Rodriguez’e iyi şanslar diliyorum. Futbolda hiçbir şey için olmaz diyemem. Ama şimdi sorarsınız Monaco’ya ancak tatile gitmek istiyorum. Çünkü çok yoruldum. Kız arkadaşım ve oğlumla bir dinlenip, yeni sezona hazırlanmak amacındayım” ifadesini kullandı.