SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A.Demir'in hocası Yücel İldiz, yıldız golcüyü listebaşı yaptı.Gökay, Orkun Usak ve Efe İnanç ile anlaşan Lacivert-Mavililer, bomba bir isme daha yöneldi. Güney kulübü, Mehmet Batdal için harekete geçti.

Bonservisi Fenerbahçe'de olan genç orta saha oyuncusu Gökay İravul ile uzun süredir görüşen Güney ekibi, başarılı isimle anlaşmaya vardı. Kulübüyle de kiralık sözleşme konusunda el sıkışılırken, iş tamamen bitti. Adana Demir, orta sahayı Belediye'nin tecrübeli oyuncusu Efe İnanç ile güçlendirdi. Kaleye ise tanıdık bir isim alındı: Orkun Usak. Daha önce Galatasaray'ın da kalesini koruyan Orkun'u Mersin de istiyordu, ama Demir kaptı.

GALATASARAY DÜŞÜNMÜYOR

Esas bomba ise forvette. Juninho'yu kadroda tutan Demir, sezon içinde bu oyuncunun sakatlanması durumunda sıkıntı yaşamamak için en az onun kadar kaliteli bir futbolcuya yöneldi.

Adana Demirspor, Mehmet Batdal'ın menajeriyle temasa geçti. Yücel İldiz'in “Mutlaka takımda görmek istiyorum” dediği dev forvet, geçen sezon kiralık olarak Bucaspor'da görev yapmıştı. Galatasaray ile 1 yıl daha mukavelesi bulunan Mehmet, kesinlikle Cim Bom'da düşünülmüyor. Pek çok PTT 1.Lig temsilcisinin de kadrosunda istediği Batdal'da temaslar hızlandı.