SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbola geri döndüler

Krasic, Stoch, Mehmet Topuz, Serdar Kesimal gibi geçen sezon istediği forma şansını bulamayan isimler, Ersun Yanal’ın göreve gelmesinin ardından futbola geri döndüler.

Güncellenme: 08:49, 04/07/2013
Futbola geri döndüler

Aykut Kocaman iyi bir insandı ama futbolda dünü asla unutmayan bir isimdi. Bir futbolcunun herhangi bir yanlışını gördüğü zaman, performansını önemsemeden onu silebilme özelliğine sahipti Kocaman. Bunun en büyük örneği de geçen sezon yollanan Alex.

Ama Aykut Hoca sadece yollayarak değil oynatmayarak da cezasını veriyordu. Geçen sezon istediği forma şansını bulamayan Krasic, Stoch, Mehmet Topuz ve Serdar Kesimal gibi isimler, Ersun Yanal'ın göreve gelmesinin ardından psikolojilerini düzeltip, kendilerini daha fazla futbola vermeye başladılar.

STOCH’UN UMUDU YANAL

Geçen sezon 1 gol bile atamayan, teknik direktör Aykut Kocaman'la yıldızı bir türlü barışmayan Miroslav Stoch, yeni hocası Ersun Yanal'la yeniden yükselişe geçeceğinden emin: “En sevdiğim şeyi yapmaya başladım tekrar. Yeni hocamız Türk Milli Takımı'nı yönetti ve güçlü biri. Onunla gelişmeye çalışıyoruz. Onunla başarı olacağımıza inanıyorum.”