SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa’ya Alman Panzeri

Wolfsburg ile sözleşmesi sona eren 1.93’lük Madlung’a teklif yapan Bursa, Devler Ligi avantajını kullanmak istiyor. Alman yıldız eski takım arkadaşı Tuncay’dan bilgi alacak.

Güncellenme: 08:48, 04/07/2013
Bursa’ya Alman Panzeri

F.Bahçe ve Beşiktaş'ın UEFA'dan ceza almasının ardından Şampiyonlar Ligi'nde öne eleme oynamaya hazırlanan Bursaspor bu doğrultuda transfer çalışmalarını da sürdürüyor. İşe savunma ile başlayan yeşil-beyazlılar rotayı Almanya'ya kırdı. Wolfsburg ile sözleşmesi sona eren 30 yaşındaki Alexander Madlung'a teklif götüren Bursa, Şampiyonlar Ligi ile yıldız oyuncunun aklını çelmeye çalışıyor. 1.93'lük boyu ile dikkat çeken Madlung da yeşil-beyazlılar hakkında geniş bir araştırma yapıyor.

Tuncay'la konuşacak

Bir dönem Wolfsburg'da birlikte forma giydiği Bursa'nın başarılı oyuncusu Tuncay Şanlı'yı arayıp kulüp hakkında bilgi alacak olan Alman stoper daha sonra kararını verecek. Ancak Şampiyonlar Ligi'nin cazibesi nedeniyle Madlung'un kendisine yapılan bu cazip teklife ‘evet' demesi bekleniyor. Bursa'nın radarındaki yerli isim ise G.Saray'dan ayrılmaya hazırlanan Aydın Yılmaz.

Safa Can KONUKSEVER