SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bordo-Mavili kulübün, Aykut Demir’in transferi için Gençlerbirliği kulübüne 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi.

Trabzonspor’un transferi konusunda Gençlerbirliği kulübü ile anlaştığı defans oyuncusu Aykut Demir, bu akşam Bolu’da kamp yaptığı otelden ayrılarak ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’na ait helikopterle İstanbul’a gitti.

Bolu’nun Karacasu Beldesi’nde bulunan Termal Otel’de kamp yapan Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Beşiktaş ve Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan defans oyuncusu Aykut Demir bu akşam yapılan antrenman öncesi kamptan ayrıldı. Otele ait camları siyah filmli otomobille Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin helikopter pistine giden Aykut Demir, bir süre otomobilde bekledi. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’na ait özel helikopterin piste gelmesinin ardından otomobilden çıkan Aykut Demir, bavullarıyla birlikte helikoptere geldi.

Helikopterden inen ve Trabzonspor yöneticisi olduğu öğrenilen bir kişi ile kucaklaşan Aykut Demir daha sonra valizlerini pilota teslim etti. Trabzonspor yöneticisi olan kişi bir süre pistte telefonla konuşurken, Aykut Demir’in de helikopterin etrafında dolaştığı görüldü. Aykut Demir’in bavullarını helikoptere koyan pilot, daha sonra Trabzonspor yöneticisi ile Aykut Demir’in fotoğrafını çekti.

Bir süre pistte konuşan ikili daha sonra kapısında “Ağaoğlu yaşam merkezi” yazılı helikoptere binerek İstanbul’a uçtu.

Yayınlanma Tarihi:19:58,