SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

B planı Song

G.Saray’ın ön libero arayışı Barcelona’ya kadar sıçradı. Sarı-kırmızılılar en önemli pozisyona aradığı ismi henüz bulamadı. Listeye giren son isim Alex Song oldu.

Güncellenme: 10:15, 03/07/2013
B planı Song

G.SARAY'DA transfer harekatı dört bir koldan devam ederken, sarı-kırmızılılara Barcelonalı oyuncu Alex Song teklif edildi. Wellington'un transferinde herhangi bir sorun çıkması halinde, sarı-kırmızılılar, hem ön libero hem de stoperde görev yapabilen B planı olarak Kamerunlu yıldızı gündemine alacak.

SARI-KIRMIZILI yönetim konuyu teknik direktör Fatih Terim ile görüşecek. İmparator'un kulübün mali yapısını da düşünerek vereceği cevaba göre de harekete geçilecek. Alex Song bir dönem G.Saray'da forma giyen ve tribünlerin çok sevdiği Rigobert Song'un yeğeni. Bir başka deyişle bu transferde Aslan'a çok yardımcı olarak biri var.

Barça'da mutsuz

BARCELONA'DA yeterince şans bulamayan ve Katalan ekibinde mutsuz olduğunu dile getiren Song'un ilk planı Ada'ya dönmek. G.Saray, Terim'in onay vermesi halinde tüm şartları zorlayarak transferi noktalamaya çalışacak

Yayınlanma Tarihi:10:02,