SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbol genel direktörü Ünal Karaman: “Bazı futbolcular, bu işin lay lay lom olmadığını bilmeli. Sözleşmeleri devam ediyor. Burada oldukları sürece faydalı olmaya çalışsınlar”

Isparta kampında açıklamalar yapan futbol genel direktörü Ünal Karaman, takımla sorunlar yaşayan Colman, Alanzinho ve Emerson gibi isimlere mesaj yolladı. Karaman, “Bazı futbolcular, bu işin lay lay lom olmadığını bilmeli. Sözleşmeleri devam ediyor. Burada oldukları sürece faydalı olmaya çalışsınlar” dedi. Disiplinden asla taviz vermeyeceklerini vurgulayan Karaman, bu nedenle kampa geç katılan Paulo Henrique'ye de para cezası vereceklerini söyledi.

BEDELİNİ ÖDEYECEKLER

Ancak Henrique'den ziyade esas Zokora ve Bamba'nın canı yanacak gibi görünüyor. Ünal Karaman, hala kampa gelmedikleri gibi kulübe mazeret bile bildirmeyen Fildişili oyuncular için “Takıma elbet dönecekler ve o zaman bu disiplinsizliğin bedelini ağır ödeyecekler” ifadelerini kullandı. Karaman transfer söylentileri için de “Bazı menajerler, Trabzonspor'un adını kullanarak gündem oluşturmaya çalışıyor. Bunu hiç hoş karşılamıyoruz” dedi.