SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka, teknik direktör Sait Karafırtınalar’la 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde konuşan Karşıyaka Spor Kulübü 2. Başkanı Gökhan Şensan, Karafırtınalar’ın beğeniyle takip ettikleri ve göreve getirmek istedikleri isimlerin en başında olduğunu söyledi. Karşıyaka Spor Kulübü’nde vizyon değişikliğinin devam edeceğini kaydeden Şensan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Karşıyaka, tüketen, futbolcunun değerini kaybettiren değil, üreten, oyuncuların değerini arttıran, ayırca kulübün de artı değer kazanmasını sağlayan bir vizyona sahip olacak. İnşallah kazasız, belasız bir sezon geçiririz. Taraftarımızın skora bağlı olmadan takımına duyduğu inancı biliyoruz. Onların da desteğiyle ligi en yakışan yerde bitireceğimize inanıyorum.”

Karşıyaka Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar ise hem camia hem teknik ekip hem de futbolcular adına güzel bir sezon dilediğini belirterek, şöyle konuştu:

“Karşıyaka’ya güzel şeyler olacağına inandığımız için geldik. İnşallah da öyle olur. Futbolculuğumda oynamak istediğim kulüpte antrenörlük nasip oldu. Bir hedefimiz elbette var. Ama öncelikle yapılacağız. Karşıyaka’nın her zaman bir hedefi vardır, bu da ligi bitirebileceğimiz en yukarıdaki yerdir. Ligi inşallah camiamıza yakışan bir yerde bitiririz. Hem yapılanacağız, hem de yarışacağız. Sabra ve taraftarımızın coşkusuna ihtiyacımız var.”

Altyapıda bir takım değişikliklere gideceklerini kaydeden Karafırtınalar, altyapıdan daha fazla oyuncunun A takımda yer alacağını sözlerine ekledi.