SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Senad Ok’la Haber Merkezi programına açıklamalarda bulunan Ergin Ataman, Fenerbahçe’nin Obradoviç’i takımın başlına getirmesini överken, yine de çok çarpıcı göndermeler yaptı.
Ligin son şampiyon coachu, Fenerbahçe Ülker’in çok akıllıca bir kararla Obradoviç transferini bitirdiğini ve deneyimli teknik adamın çok büyük bir isim olduğunu söylerken; “Ancak bizim için farkeden bir durum yok. Buyursun gelsin. Avrupa’da ve Türkiye’de kimseden çekinmiyoruz. Pianigiani gelince de benzer söylemler vardı. Şampiyonluktan bahsedilmişti. Çekişmeli bir lig olacak” dedi.
Ataman, önümüzdeki sezon ligde de Fenerbahçe ile ciddi bir rekabet içine gireceklerini ifade ederken, “Taraftarlarımız şimdiden kombinelerini alsın. Tek maçlar için bilet bulmak zor. Geçen yıl taraftarlarımız bu sıkıntıyı yaşadı. Seneye şartlar Abdi İpekçi’yi gösteriyor” dedi.
TRANSFER İÇİN KRİTİK SÖZLER
taman ayrıca “Arroyo konusunda pozitif düşünüyorum. Kontrat artışı konusunda beklentisi var. Olumlu noktalarda uzlaşma olur. Spanoulis konusunda da konuşulan rakamlar gerçekçi değil, ilgileniyoruz ancak rakamlar gerçekçi olursa bu transfer olur” ifadelerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi:14:47,