SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a son viraj

Beşiktaş, Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş için gözünü kararttı. İki yıldız için 5 milyon euroya kadar çıkan Kartal işi yarına kadar bitirmek istiyor.

Güncellenme: 08:41, 01/07/2013
Beşiktaş’a son viraj

Transferde gaza basan Beşiktaş iki önemli transferde son aşamaya geldi. Gaziantepspor ile Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş için sürdürdüğü görüşmeleri iki gündür yoğunlaştıran siyah-beyazlı ekip anlaşma noktasona çok yaklaştı. Futbol komitesi üyesi Deniz Atalay'ın gürüttüğü pazarlıklarda fiyat yükselten Beşiktaş 5 milyon euroya kadar çıktı. Siyah-beyazlı kulüp böylece iki genç futbolcuyu ne kadar istediğini göstermiş oldu. Hem Cenk'in hem de Serdar'ın da Beşiktaş'ta oynamak istemesi Kara Kartal'ın işini kolaylaştırıyor.

Özen kampa bekliyor

SON nokta hala konmasa da Beşiktaş mutlu sona çok yakın. Alınan bilgilere göre iki takım yöneticileri bugün yeniden bir araya gelecekler. Ödeme planı konusunu görüşmeler yapılması bekleniyor. Anlaşılması halinde yarın resmi açıklamanın yapılması planlanıyor. Önder Özen, Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş'un bugün başlayacak Almanya kampına en az gecikmeyle en kısa sürede katılmalarını ve antrenmanlara çıkmalarının hesaplarını yapıyor.

Safa Can KONUKSEVER/AMK