SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor’da iç transferde Kenan, Emin ve Uğur ile anlaşmaya varıldı.

Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, yaptığı açıklamada, iç transferde Uğur, Kenan ve Emin ile yeniden anlaştıklarını belirtti.

Akhisar’a gelen Gekas’ın menajeri ile bugün görüştükleri bilgisini de veren Acar, Yunanlı golcü için yeni bir teklif sunduklarını ve cumartesi gününe kadar yanıt beklediklerini söyledi.

Transfer için halen 7 futbolcuyla görüşmeleri sürdürdüklerini ifade eden Acar, bu futbolcular arasında Mehmet Akyüz ve Kerim Zengin’in bulunduğunu belirterek, “Anlaşmaya varabilirsek, bu isimleri önümüzdeki sezon takımımızda düşünüyoruz” dedi.

MAÇLAR YİNE 19 MAYIS STADI’NDA

Acar, takımın 2013-2014 sezonunda da maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynayacağını söyledi. Manisaspor yönetimiyle yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını ifade eden Acar, yeni sezonda da 19 Mayıs Stadı’nda mücadele edeceklerini belirtti.

Acar, yeşil beyazlı ekibin 1 Temmuz Pazartesi günü çalışmalara başlayacağını, 16 Temmuz’da ise iki haftalık kamp için Almanya’ya hareket edeceğini kaydetti. Akhisar ekibi, Almanya kampı sürecinde aralarında Basel ve Freiburg takımlarının bulunduğu dört hazırlık maçı yapacak.