SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiltere’de görüşürüz

Yönetimden izin alan Fildişili, 8 Temmuz’da İngiltere’deki kampa katılacak. Bu sürede boş durmayacak Drogba, fizyoterapist ile çalışacak ve arkadaşlarının gerisinde kalmayacak!

Güncellenme: 09:01, 27/06/2013
İngiltere’de görüşürüz

Galatasaray yeni sezonu 1 Temmuz'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde açacağını açıklarken, yönetim şu ana kadar birinci önceliği olan eldeki isimleri yuvada tutmayı başardı. Avrupa'da çok sayıda takımın kıskacına aldığı Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Muslera gibi isimleri şimdilik satmayan sarı-kırmızılılar yeni sezona takviyelerle başlamayı hedefliyor.

Bu doğrultuda yönetim transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, yeni isimlerin en geç 8 Temmuz'daki İngiltere kampına yetişmesi bekleniyor. Ancak 1 Temmuz'u kaçıracak olan sadece takıma katılacak yeni isimler olmayacak gibi gözüküyor…

İSTANBUL’DA YOK

Devre arasında Çin'den transfer edilen dünyaca ünlü golcü Didier Drogba da 8 Temmuz'da İngiltere'nin Birmingham kentindeki hazırlıklara dahil olacak.

Yönetimden izin alan 35 yaşındaki Fildişili yıldız hazırlıkların 1 hafta sürecek İstanbul etabına dahil edilmeyecek ve doğrudan yıllarca futbol oynadığı İngiltere'ye geçecek.

Egehan ŞENGÜL/AMK

Yayınlanma Tarihi:09:00,