SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Sportif Koordinatörü Barış Güçlü, yaptığı açıklamada, teknik heyetin raporu doğrultusunda bazı oyuncularla görüşmeleri sürdürdüklerini, Avusturya kampı başlangıcına kadar transferi büyük ölçüde tamamlamak istediklerini söyledi.

Hırvat Bojan Jokic ile prensip anlaşmasına vardıklarını ve bu oyuncuyu Bursa’ya davet ettiklerini dile getiren Güçlü, “Sanıyorum bu gece Bursa’da olacak. Ayrıca Olimpiyakos’ta forma giyen Cezayir asıllı Fransız futbolcu Rafik Djabbour’la da ilgileniyoruz. Elmander ise kesinlikle listemizde yok” dedi.

Carson’un durumu

Güçlü, kaleci Carson’un çocuğunun rahatsızlığını öne sürerek İngiltere’ye dönme isteğini yönetime bildirdiğini anlatarak, “Yönetim kurulumuz da çocuğu rahatsız olduğu için Carson’un bu talebine olumlu baktı. Ancak bize çok komik rakamlar teklif ediliyor. Sanıyoruz menajeri bu durumu kullanmak istiyor” diye konuştu.

Trabzonsporlu kaleci Tolga ile de ilgilendiklerini vurgulayan Güçlü, ancak Tolga’ya karşılık Şener artı para önerdikleri yönündeki iddiaların gerçek olmadığını ifade ederek, “Eğer bonservisi kabul edebileceğimiz makul bir seviyeye inerse Tolga’yı alırız” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:12:10,