SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ozan İpek'i tekrar takıma kazandıran Bursaspor, eski kadroyu oluşturuyor… Teknik direktör Hikmet Karaman, 2009-2010 sezonunda elde edilen şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Volkan Şen ve Sercan Yıldırım'ı kadroda görmek istediğini söyledi. Trabzonspor'da sorunlar yaşayan Volkan'ı çok beğendiğini vurgulayan Karaman, “Açık ve net olmaya çalışıyorum. Volkan'ı ben seviyorum. İyi bir çocuktur. Bazı oyuncular hocası için oynar, başkanı için oynar. Volkan benim için ölür. Volkan serbest kaldı mı, kalmadı. Şimdi sen Volkan'ı istersen Trabzonspor bir ton para ister. Boşa çıkınca daha ayrıntılı bir şekilde konuşuruz” dedi.

BİRİ 23 DİĞERİ 24 YAŞINDA

Sercan Yıldırım'ın da daha önce kendisinin ziyaretine geldiğini ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, Galatasaraylı futbolcu ile her gün telefonda konuştuğunu belirtti.

Karaman, “Sercan daha 23, Volkan 24 yaşında. Bunlar hala hata yapabilirler. Bursa'da oynarken Sercan müthişti. Böyle yetenekli ve genç oyunculara, mutlaka şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum” yorumunu yaptı. Bonservisi G.Saray'da olan Sercan, son olarak Sivas'a kiralanmış, ancak burada da ciddi sorunlar yaşayıp, kadro dışı kalmıştı.