SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Stoper sorununu Chedjou ile çözen ve Erman Kılıç'a parçalı formayı giydiren Galatasaray ön liberosunu hala bulamadı. Gündemdeki isimlerde mutlu sonu ulaşılamadı. Gökhan İnler ve Napoli anlaşmaya yanaşmıyor, Melo için 6 milyon euro isteyen Juventus bir türlü indirim yapmıyor. Ve sarı-kırmızılıların listesine yeni bir yıldız giriyor: Wellington Martins.

Sao Paulo forması giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, Galatasaray'ın gündeminde. Kulübü ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunan Wellington'un bonservisi 5 milyon euro.

SAO PAULO’YA MESAJ GİTTİ

Orta sahada oyunu iki yönüyle oynayan Wellington, sağ ayağını kullanıyor. Brezilya'ya çıkarma yapacak sarı-kırmızılı idareciler, Sao Paulo ile masaya oturacak ve Wellington transferine noktayı koyacak.

KAPRİSLİ GÖKHAN BIKTIRDI

Fatih Terim'in ısrarla istediği Gökhan İnler konusunda olumsuz gelişmeler yaşanıyor. İlk olarak Napoli, sarı-kırmızılıların 8 milyon euroluk teklifine “Evet” demedi. Ardından Gökhan'ın menajeri ile yapılan görüşmeler beklenildiği gibi geçmedi. Türk pasaportlu yıldızın Galatasaray'a gelmek için ağır şartlar sunması, sarı-kırmızılı idarecileri sinirlendirdi. Cimbom Gökhan İnler transferinde ‘tok alıcı'yı oynamaya karar verdi!

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:08:16,