SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’e büyük şok!

Ibiza'da eşi Yolanthe ile birlikte tatil yapan Wesley Sneijder büyük şok yaşadı. Karısının şapkasını çalan bir hırsızla birbirine giren Hollandalı yıldızı daha fotoğraflarını çeken paparazziler ile kapıştı

Güncellenme: 12:52, 25/06/2013
Sneijder’e büyük şok!

Wesley Sneijder’ın Ibiza’da başına gelenler tatili ünlü yıldıza zehir etti. Vanitatis.com’un haberine göre Yolanthe Cabau ile birlikte evliliklerinin üçüncü yılını kutlayan Wesley Sneijder, İspanyol asıllı eşinin doğduğu yer olan Ibiza’da tatillerini geçirirken başlarına şok bir olay geldi.

Yolanthe, Malibu plajında güneşlenirken bir turist Louis Vuitton marka şapkasını alarak kaçmaya çalıştı. Bunun üzerine hırsızın peşine düşen Sneijder ile hırsız arasında büyük bir kavga yaşandığı belirtildi. Ancak Galatasaraylı yıldızın şapkayı almayı başardığı, hırsızın da kaçarak kayıplara karıştığı bildirildi.

Bu sırada bir paparazzinin fotoğraflarını çektiğini fark eden Wesley Sneijder bunların silinmesini istedi. Gazetecinin silmemekte ısrar etmesi üzerine Sneijder’in yine sinirlendiği ancak sonunda fotoğrafların silindiği kaydedildi.

Sneijder ile eşi Yolanthe’nin tüm bu yaşananlara rağmen tatillerini Ibiza’da sürdürmeye kararlı oldukları ifade edildi.