SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real’den iki bomba

Transferde sessizliğini koruyan Real Madrid, Carlo Ancelotti'yi yeni teknik direktörü olarak açıkladı. Eflatun-beyazlılar, M.City'nin gündeminde bulunan Isco'yu da ikna etmeyi başardı

Güncellenme: 14:50, 25/06/2013
Real’den iki bomba

Jose Mourinho ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör arayışını sürdüren Real Madrid sonunda bu konuyu çözüme kavuşturdu. Eflatun-beyazlılar, uzun süredir peşinde oldukları Carlo Ancelotti ile her konuda anlaştı. İspanyol devi, İtalyan teknik adamla anlaştılklarını resmi internet sitesinden resmen duyurdu. Carlo Ancelotti’nin bugün Bernabeu’da 3 yıllık resmi imza atacağı açıklandı.

ISCO’DA DA İŞLEM TAMAM

Los Galacticos, Isco konusunda da mutlu sona çok yakın… Manchester City’nin daha iyi bir teklif sunmasına ve Malaga’daki hocası Pellegrini’nin ısrarlı tutumuna rağmen genç yıldızın tercihini Real Madrid’den yana kullandığı belirtildi. Marca gazetesi, Sportif Direktör Zinedine Zidane’ın birebir görüşerek ikna ettiği Isco’nun Real’e imza atmaya karar verdiği bildirildi. İspanyol medyası, Avrupa Şampiyonası’nda mutlu sona ulaşan İspanya Ümit Milli Takımı ile önemli işler yapan Isco’nun cuma günü resmi imzayı atacağını duyurdu.

Yayınlanma Tarihi:13:42,