SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başarının adı Aysal

Rekor oyla başkanlığa seçildi, sportif başarılar hızla geldi. Şampiyonluklar kesmedi, yönetimini yeniledi. Şimdi camia ondan Avrupa Kupası bekliyor...

Güncellenme: 08:18, 25/06/2013
Başarının adı Aysal

Cumartesi günü gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da sonuç çok önceden belliydi. Tek aday olarak seçime giren Ünal Aysal'ın başkanlığına devam etmesi kesindi. Buna rağmen bin 533 üye oy sandık başına geldi ve geçerli bin 412 oyun tam bin 404'ü Aysal'a verildi.

İki sene önce rekor oyla (2988) başkan seçilen Ünal Aysal, geçtiğimiz hafta sonu yönetimini büyük ölçüde yeniledi ve sıra mazbatasını almaya geldi.

BUGÜN MAZBATASINI ALIYOR

Başkan ve yönetim kurulunun mazbata töreni bugün saat 14:00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da medyaya açık olarak gerçekleşecek.

Taraftarlar çok heyecanlı. Çünkü Ünal Aysal'ın mazbatasını aldıktan sonra transferleri açıklayacağını düşünüyorlar. Aysal, kurmaylarına talimatları verdi ve kadroya katılacak futbolcuların sezon başı kampına yetişmesini istedi.

CAMİANIN AYSAL’A GÜVENİ TAM

Camianın Galatasaray Başkanı'na güveni tam. Futbolda ve basketbolda ilan edilen şampiyonluklar kesmedi, taraftarlar gözünü Aysal'ın sözünü verdiği Avrupa Kupası'na çevirdi.