SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte yılın takası

İngiliz basınından müthiş iddia... Sport Star Sunday, Cristiano Ronaldo'yu isteyen Manchester United'ın Portekizli yıldıza karşılık Real Madrid'e 70 milyon euro ve Rooney'i önereceğini yazdı

Güncellenme: 09:03, 24/06/2013
İşte yılın takası

Bu haber çok konuşulur. İngiliz medyası ortaya müthiş bir iddia attı. Sport Star Sunday, Cristiano Ronaldo’yu Old Trafford’a döndürmek isteyen Manchester United’ın bomba bir takas operasyonu içinde olduğunu yazdı. İngiliz ekibinin 2009 yılında 94 milyon euro karşılığında Real Madrid’e sattığı Portekizli süperstara yeniden kırmızı-beyazlı formayı giydirmek için 70 milyon euro bonservis ve Wayne Rooney’i de takas olarak önermeyi planladığını öne sürdü.

M.United’da mutsuz olan Rooney’e Chelsea’de talip. Ancak sözleşmesinde 2 yılı kalan yıldız forvet, Los Galacticos’un yeni hocası olmasına kesin gözüyle bakılan Carlo Ancelotti’nin büyük gözdesi. İtalyan teknik adam Rooney’e olan hayranlığını daha önce defalarca dile getirmişti. Yönetimin ısrarla sözleşmesini yenilemeye çalıştığı CR7’nin bir türlü kontratını uzatmaya yanaşmaması da bu transferin gerçekleşme olasılığını yükseltiyor.

Yayınlanma Tarihi:08:58,