SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karacasu beldesinde bulunan Hamamçayırı’ndaki futbol sahasında kampın ilk antrenmanına çıkan futbolcular, teknik direktör Ali Beykoz gözetiminde kondisyon çalışması yaptı.

Antrenmana takıma yeni transfer olan ve diğer kulüplerde kiralık forma giyen futbolcular da katıldı.

Beykoz, gazetecilere yaptığı açıklamada, kampa ön çalışmayla başladıklarını söyledi.

Kamp döneminde birçok oyuncuyu deneyeceklerini ifade eden Beykoz, “Yurt dışından denemek için gelen oyuncular olacak, yarından itibaren kampa dahil olacaklar. Daha çok Almanya’dan gelecek oyuncular var. Onlar hakkında karar verirken de hızlı hareket edeceğiz. Bu ön kampta onlar da bizimle olacak. Ay sonunda ise bunlarla ilgili değerlendirme yapacağız” şeklinde konuştu.

İç ve dış transfer çalışmalarının titizlikle devam ettiğini vurgulayan Beykoz, sözlerini şöyle tamamladı:

“Şu an yüzlerce oyuncu, bir şekilde Boluspor’u tercih etmek istiyor. Zaten takımımız bu ligin önemli bir markası ama biz oyuncu almak için değil, gerçekten iyi futbolcu ile anlaşmak için çalışma yapıyoruz. Birinci etap çalışmalarında oyuncularımızın durumuna bakacağız. Muhtemelen geçtiğimiz senelerdeki gibi olacağını düşünmüyorum. İçimizde genç oyuncular olacak. Bunun haricinde bu ligi taşıyacak, bu ligde var olması gerekecek ve takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları takımımıza dahil edeceğiz.”