SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-lacivertlilerin 13milyon euro teklif ettiği golcü ile ilgili anlaşmanın saatler içinde noktalanabileceği vurgulandı.

BENFICA Kulübü'ne yakınlığıyla bilinen Coreiro DelManha gazetesi, Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu Oscar Cardozo transferi için 13milyon euroya Portekiz kulübüyle anlaşmaya vardığını yazdı. Gazete haberinde anlaşmanın saatler içerisinde noktalanabileceğini okuyucuları ile paylaştı.

BRUNO Alves,Michal Kadlec, Samuel Holmen'i transfer eden sarı-lacivertliler, forvetmevkine Cardozo'yu transfer ederek yabancı oyuncu transferine,nokta koymayı hedefliyor.

FACEBOOK HESABI YOK

PARAGUAYLI oyuncununmenajeri Pedro Aldeva, Cardozo'nun facebook hesabınının olmadığını ve açıklama yapmadığını duyurdu. Portekiz'in Correio daManha gazetesi de, Benfica Teknik Direktörü Jorge Jesus'un başkan Luis Filipe Vieira'ya gelecek sezon Cardozo'yu takımda istemediğini söylediğini yazdı. F.Bahçe'nin Cardozo için yaptığı teklifi artırdığını belirten gazete, sarı-lacivertliler ile pazarlıkların kıyasıya sürdüğünü vurguladı