SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte potanın çileği!

Şampiyonluk kesmedi, Aslan Euroleague aşkına Spanoulis’i gözüne kestirdi. Olympiakos’ta 1.8 milyon euroya forma giyen oyun kurucuya 2.2 milyon euro önerildi.

Güncellenme: 11:05, 17/07/2014
İşte potanın çileği!

Futbolun ardından basketbolda da şampiyon olan Galatasaray boş durmuyor. Başkan Ünal Aysal, CEO Lutfi Arıboğan, basketbol şubesi sorumlusu Murat Özyer ve antrenör Ergin Ataman arasında beklenen zirve gerçekleşti; sponsorluk sorunu, salonun durumu ve gündemdeki transferler konuşuldu.

Yunan yıldıza 2.2 milyon euro

Görüşmenin ardından ilk somut adım atıldı ve ismi uzun süredir Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ile anılan Vassilis Spanoulis'e resmi teklif yapıldı. İki sezondur Euroleague şampiyonluğuna taşıdığı Olympiakos'tan ayrılma kararı alan Spanoulis'e 2.2 milyon euro önerildi. Ülkesinde 1.8 milyon euro kazanan Yunan oyun kurucunun cevabı bekleniyor. Sarı-kırmızılılar 2.2 milyon euroluk teklifini artırmaya da hazır. Şartlar sonuna kadar zorlanacak ve potada yılın bombası patlatılacak.

CSKA ve Barcelona da peşinde

ANCAK Spanoulis ile sadece Galatasaray ilgilenmiyor. Teodosic'i göndermeye hazırlanan CSKA ve Barcelona da 30 yaşındaki yıldız basketbolcunun peşinde. n Egehan ŞENGÜL

Yayınlanma Tarihi:08:40,