SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hikmet Karaman'la yola devam kararı alan yeni Bursa Yönetimi transferler için de gaza bastı. Hikmet Karaman'ın raporu doğrultusunda hareket eden yeşil-beyazlılar G.Birliği'nde harikalar yaratan Hurşut Meriç'i kadrosuna katmak için menajerini Bursa'ya davet etti. Devre arasında da yıldız oyuncu için girişimde bulunan yeşil-beyazlılar netice alamamıştı. Başkent ekibi ile 1 yıllık sözleşmesi kalan Hurşut transfere yeşil ışık yakarken tarafların orta yol bulması bekleniyor

YASİN PEHLİVAN DA LİSTEDE

Bursa’nın radarındaki bir başka isim ise G.Antep'in yıldızı Yasin Pehlivan. Avusturya doğumlu başarılı orta saha oyuncusu G.Antep'e takımdan ayrılmak istediğini iletirken, Bursa'nın kendisiyle ilgilenmesini ise büyük bir fırsat olarak görüyor. Özlüce Tesisleri'nde başkan Erkan Körüstün ile bugün bir araya gelecek olan Yasin'in durumu da netlik kazanacak.

ENERAMO ISRARI SÜRÜYOR

Forvete Süper Lig'i iyi tanıyan bir isim almak isteyen Bursa'nın Eneramo ısrarı sürüyor. Sivas forması altında çok iyi işler çıkartan Nijeryalı golcü ile geçtiğimiz günlerde irtibata geçen yeşil-beyazlılar büyük bir aşama kaydetti. Trabzon'un elindeki yabancı bolluğu nedeniyle beklemeye aldığı Eneramo, kendisiyle bir süredir ilgilenen Bursa'ya ‘olur' verdi. Öte yandan daha önce kadro dışı bırakılan Ozan İpek dün affedildi ve yeni sezon hazırlıklarına dahil oldu.