SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA'nın disiplin soruşturmasına rağmen transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı Oscar Cardozo'yu taraftarlar sabırsızlıkla bekliyor. Maliyeti çok yüksek olmasına rağmen alınması an meselesi olan Paraguaylı futbolcudan vazgeçilmesi durumunda gözler Leverkusen'in Alman golcüsü Stefan Kiessling'e çevrilecek. UEFA KARARI BEKLENİYOR 

Başkan Aziz Yıldırım'ın Şampiyonlar Ligi nedeniyle kadroda mutlaka görmek istediği Oscar Cardozo'nun durumu bir anlamda UEFA'nın kararlarına bağlı gibi görünüyor. Yönetimin savunma sonucunda çıkacak kararı beklediği ve her iki santrfor için görüşmeleri tamamladığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final oynayan Fenerbahçe bu kez daha büyük oynuyor.

TAM KADRO GİDİLECEK

Başarılı olan mevcut kadroyu 3 yeni transferle güçlendiren sarı-lacivertliler, Bruno Alves, Michal Kaldec ve Samuel Holmen'den sonra bir golcüyü de renklerine bağlayarak yaz kampına tam kadro ile katılmak istiyor. Geçtiğimiz yıllarda transferlerin gecikmesi nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Fenerbahçe, artık ‘Kim geliyor, kim gidiyor' tartışmalarından uzak şekilde sezona girecek.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK