SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Görevi bırakmadan önce transfer listesini yönetime sunan Kocaman'ın istediği tüm oyuncular alındı. Camiada, ‘Kocaman geri mi dönüyor?' esprileri yapılıyor

Bir yıl sportif direktörlük, 3 yıl da teknik direktörlük görevini yaptıktan sonra ‘Yoruldum' diyerek istifa eden Aykut Kocaman'ın listesindeki tüm oyuncular transfer edildi. Başkan Aziz Yıldırım, uzun süre arkasında durduğu ve transfer raporunu bizzat hazırlattığı Kocaman ile yollarını ayırmasına rağmen, tecrübeli teknik adamın istediği oyuncuları renklerine bağlamayı başardı.

İLK ADAY ALPER POTUK

İlk etapta Eskişehirsporlu Alper Potuk'u ezeli rakibi Galatasaray ile girdiği transfer pazarından koparan yönetim, ardından Portekiz Milli Takımı'nın yıldızı Bruno Alves'i kaptı. Leverkusen'den Çek sol bek Michal Kadlec'i uzun süren pazarlıklar sonucunda alan yönetim, son olarak İBB'den Samuel Holmen'i de bitirerek Aykut Kocaman'ın kafasındaki kadroyu oluşturdu.

GERİ Mİ DÖNECEK?

İstifa sonrasında bir yazılı açıklama yapan ve inzivaya çekilen Aykut Kocaman, uzun süredir sessizliğini koruyor. Fenerbahçe Yönetimi ise prensip anlaşmasına varılmasına rağmen Eskişehirspor'dan ayrılan Ersun Yanal'ın ismini açıklamadı. Kulübe yakın çevrelerde, ‘Acaba Aykut Kocaman geri mi dönecek?' esprileri yapılıyor. Bu sorunun cevabı ise birkaç gün içinde netlik kazanacak.

Yayınlanma Tarihi:09:09,