SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda güçlü bir ekip kurabilmek için transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Bu kapsamda bazı oyuncularla görüştüklerini anlatan Kahramanlı, iç transferde Aydın Toscalı ile anlaştıklarını, futbolcunun yeni sezonda da kırmızı-lacivertli takımın başarısı için ter dökeceğini kaydetti.

Kahramanlı, yeni sezonda başarılı bir ekip kurmanın güçlü bir yönetimden geçtiğine inandıklarına işaret ederek bu anlamda kentin önde gelen bazı isimleriyle görüştüklerini vurguladı.

Ramazan ayına kadar genel kurulu gerçekleştirmeyi arzuladıklarını bildiren Kahramanlı, “Şu an yönetimdeki isimleri belirlemeye çalışıyoruz. İnşallah kente ve takımımıza faydalı olacak bir yönetim oluştururuz. Bizim temennimiz kanının son damlasına kadar maddi ve manevi olarak takımın arkasında duracak bir yönetim oluşturabilmek. Bunun için çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki yaptığımız çalışmalarla yeni sezonda PTT 1. Lig’den yeniden Süper Lig’e yükseliriz” diye konuş