SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çağlar’ın gönlü Trabzon’da

Bordo-mavililerle görüştüğünü bizzat doğrulayan Çağlar Birinci, “Haber bekliyorum. İnşallah sıkıntı çıkmaz ve bir an önce imzayı atarım” diye konuştu.

Güncellenme: 08:46, 18/06/2013
Çağlar’ın gönlü Trabzon’da

Galatasaray'la olan sözleşmesi sona erdikten sonra Trabzonspor'un radarına giren Çağlar Birinci, memleketinin takımıyla imza aşamasına geldiğinizi bizzat doğruladı. Aslen Trabzonlu olan Çağlar, “Hem yöneticilerle, hem de sportif direktör Ünal Karaman'la görüştüm. Çok ufak pürüzler kaldı. İnşallah hiçbir sıkıntı çıkmaz ve bir an önce imzayı atarım. Geçmişte de Trabzonspor'a transferim söz konusu olmuştu ama gerçekleşmemişti. Yine sorun yaşamak istemiyorum” dedi. Gönlü Trabzon'dan yana olan Çağlar şimdilik bekliyor ancak bordo-mavililerin elini çabuk tutması gerekiyor.

AĞIRDAN ALIYORLAR

Çünkü Kayserispor da bonservisi bulunmayan Çağlar'ı yakından takip ediyor. Karadeniz ekibinin işleri ağırdan almasının sebebine gelince… Ünal Karaman ve Mustafa Reşit Akçay, 3 sezondur sakatlıklarla boğuşan Çağlar'la ilgili sağlık raporlarının inceletiyor. İnceleme sonucu, nihai karar verilecek.